BGInfo

BGInfo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 323
  • DOSYA BOYUTU 0.38 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sysinternals

BGInfo, kullanıcılar için önemli sistem özelliklerinizi içeren arka plan resimleri oluşturan kullanışlı bir yazılımdır.

Bilgisayarınızla ilgili değerli sistem bilgilerini bulmak aslında çok da zor bir iş değildir ve bunun için sadece doğru aracı kullanmanız gerekmektedir. Özellike bu iş için tasarlanmış bir çok program bulabilirsiniz. BGInfo'da bunlardan bir tanesidir.

Aynı amaç için tasarlanmış diğer yazılımlarla karşılaştırıldığı zaman, kullanıcılara çok daha farklı bir yenilik sunarak, tüm sistem bilgilerini bir arka plan resmi üzerinde gösteren yazılım, bu konuda gerçekten başarılıdır.

Sizin belirleyeceğiniz sistem bilgilerini, arka plan resminin istediğiniz bölümünde göstererek sizlere herhangi bir şekilde rahatsızlık vermeyecek olan BGInfo, bu anlamda gerçekten çok kullanışlıdır.

Açılış zamanı, işlemci, varsayılan ağ geçidi, DNS sunucuları, IP adresi, işletim sistemi versiyonu, bellek, sistem türü, ağ kartı ve daha birçok sistem bilgisini kullanıcılara sunmaktadır.

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan yazılımın arayüzü bir metin editörünü andırmaktadır ve duvar kağıdınız üzerinde görünmesini istediğiniz tüm sistem özelliklerini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kendi sistem bilgisini masaüstünde görmek isteyen tüm kullanıcılar için geçerli bir çözüm sunan BGInfo'yu denemenizi öneririm.