Bigasoft iPhone Ringtone Maker for Mac

Bigasoft iPhone Ringtone Maker for Mac

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 475
  • DOSYA BOYUTU 20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bigasoft

iPhone için zil sesi oluşturma programı, iPhone, iPhone 3G, iPhone 3S, iPhone 4, iPhone 4S ve iPhone 5 cihazlarını destekleyen, kendi cihazınız için istediğiniz zil sesini oluşturmanızı sağlayan bir programdır.

Mac için Bigasoft iPhone Zil Sesi Oluşturma Programı, iPhone, iPhone 3G, iPhone 3S, iPhone 4, iPhone 4S ve iPhone 5 cihazlarını destekleyen, kendi cihazınız için istediğiniz zil sesini oluşturmanızı sağlayan bir programdır.

Sürekli aynı tür zil selerini kullanmaktan sıkıldınız mı? Bu profesyonel iPhone zil sesi oluşturma programı ile sıradan zil seslerini iPhone’unuzdan kaldırarak tamamen yeni ve kişiselleştirilmiş zil seslerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Artık zil seslerine para ödemeyeceksiniz. Ayrıca kendi zil sesinizi kullanırken kendi tarzınızı da yansıtacaksınız.

Bu yazılım sayesinde kendi zil seslerinizi oluştururken; WMA, M4A, WAV, MP3, RA, AVI, MPEG, WMV, DivX, Xvid, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, WebM, VP8 formatlarındaki video ve ses dosyalarından yararlanabilirsiniz. Bu zil sesinin ön izlemesini dinleyebilir ve sonra USB kablosunu kullanarak hızlı ve kolayca iPhone cihazınıza aktarabilirsiniz. Bunların yanı sıra AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP, MOD, TOD, MTS formatlarındaki video dosyalarından sesi ayırarak zil sesi oluşturmanız ve bu zil sesini metin ve uyarı sesi olarak kullanmanız mümkündür.