MediaHuman Lyrics Finder

MediaHuman Lyrics Finder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 735
  • DOSYA BOYUTU 8.61 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MediaHuman

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu program ile müzik kütüphanenizde bulunan şarkıların sözlerine hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

MediaHuman Free Lyrics Finder ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir şarkı sözü bulma programıdır. Özellikle müzik dinlemeyi sevenler için oldukça kullanışlı olduğunu düşündüğüm bu programı kullanarak müzik kütüphanenizde bulunan şarkıların sözlerine ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın en iyi yönü daha önce indirmiş olduğunuz şarkı sözlerine herhangi bir müdahalede bulunmaması. Böylece hali hazırda elinizde bulunan şarkı sözleriniz herhangi bir değişime maruz kalmayacak. Program kolay kullanılır özellikleriyle dikkat çekmekte. Sözlerini bulmak istediğiniz şarkıyı arayüze sürükleyerek ekleyebiliyoruz. Bu aşamadan sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok zira program geri kalan her şeyi kendisi hallediyor.

Free Lyrics Finder'ın arayüzü son derece kolay anlaşılır ve temiz hatlara sahip. Gereksiz herhangi bir bilgi veya özellik bulunmuyor.

Kullanışlı ve ücretsiz olmasıyla dikkat çeken MediaHuman Free Lyrics Finder sayesinde milyonlarca şarkının sözlerine ulaşabileceksiniz.