Bigpara Mobil

Bigpara Mobil

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 542
  • DOSYA BOYUTU 9.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hürriyet Gazetecilik

Android cihazlarınız üzerinden finans, borsa ve diğer güncel kur değerlerine ulaşmak Bigpara Mobil uygulamasıyla artık çok kolay.

Sürekli olarak iş dünyasında olan insanlar ekonomiyle ilgili haberlere, güncel kur değerlerine ve diğer finansal işlemlere ulaşmakta zorlanıyor. Hemen şimdi siz de her bir bilgi için ayrı kaynakları gezmek yerine Bigpara Mobil uygulamasını indirebilirsiniz. 

Bigpara Mobil uygulaması Android işletim sistemi için ücretsiz olarak kullanıma sunulan bir finans uygulaması. Parayla ilgili her konuya ulaşabileceğiniz bu uygulama sayesinde artık borsada kuş uçsa haberiniz olacak. Borsa İstanbul'u anlık olarak takip ede Bigpara mobil uygulamasında kendi kişisel sayfanızı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu sayfa sayesinde takip ettiğiniz kur değerlerini kayıt altına alabilir ve altın gibi önemli yatırım piyasasındaki araçlara baraj alarmı oluşturabilirsiniz. Yani altın belirlediğiniz baraja ulaşırsa uygulama alarmı devreye sokarak sizi uyarıyor. Bu sayede yatırımlarınızı zamanında yapabiliyorsunuz. Baraj uygulamasıyla fazla kaybetmiyor aksine daha çok kazanıyorsunuz.

Başarılı grafikleri ile borsadaki düşüş ve yükselişi anlaşılır olarak paylaşan uygulama, ülkeler ve şehirler arasında oluşan bilgi farklılığını da hesaba katarak size en doğru bilgiyi gösteriyor. Eğer sürekli borsayla uğraşan biriyseniz ve mobil cihazınız üzerinden bir takip programı arıyorsanız Bigpara Mobil'i size tavsiye edebiliriz.