Bike Gear Calculator

Bike Gear Calculator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 218
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MatixSoft Inc

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bisiklet uygulamasıdır.

Bike Gear Calculator, adından da anlaşılacağı gibi bisikletinizin parçalarını kendinize göre ölçüp ayarlamak için kullanabileceğiniz çok faydalı bir uygulamadır. Hangi seviyede bisiklet sürücüsü olursanız olun kullanışlı bulacağınızı düşünüyorum.

Ilk bakışta çok teknik bir uygulamaymış gibi görünse de biraz baktıktan sonra anlamaya başlıyorsunuz. Örneğin diyelim bisikletinize uygun bir zincir almak istiyorsunuz. Uygulama sizin için hangi ayarda zincir alırsanız, ne kadar pedal çevirmeye ne kadar mesafe gideceğiniz gibi hesaplamaları yapıyor.

Yine bir diğer örnek, sürekli gittiğiniz ve sevdiğiniz yollar ve rotalar varsa, çeşitli ekipmanlarla bu yolu nasıl daha hızlı katedeceğinizi hesaplayabiliyorsunuz. Kısacası bu işlerle ilgiliyseniz eğlenerek kullanacağınız ve faydalanacağınız bir uygulama.

Uygulamanın tek eksiği Türkçe desteği olmaması diyebilirim. Sonuçta bunlar teknik konular olduğu için teknik İngilizceyi ve kelimeleri anlamak biraz güç olabiliyor. Fakat bu sorunu aşarsanız beğenerek kullanacağınızı düşünüyorum.

Yolculuklarınızdan optimum seviyede performans almak ve gideceğiniz yer en kısa sürede ulaşmak istiyorsanız, bisikletinizin ekipmanlarını doğru seçmelisiniz. Bike Gear Calculator da size bu konuda yardımcı olacak bir uygulama.