Bricks Blocks

Bricks Blocks

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 61
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KMD Games

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir puzzle oyunudur.

Bricks Blocks, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir puzzle oyunudur. Tanıdık bir oyundan esinlenilerek geliştirilmiş olan Bricks Blocks aslında hepimizin çok severek oynadığı Tetris'in değiştirilmiş hali.

Tetris, doksanların favori oyunlarından bir tanesiydi. Hala da pek çok insan tarafından sevilerek oynanmaya devam ediyor. Siz de tetris oynamayı seviyorsanız fakat farklı şeyler denemek istiyorsanız Bricks Blocks'u denemelisiniz.

Bricks Blocks aslında geçtiğimiz senenin de en çok sevilen ve en popüler oyunlarından birisi olan 1010'a da benziyor. Fakat bir kaç değişiklik ve ek element bulunuyor ve bu da oyunu daha oynanabilir kılmış diyebilirim.

Oyunda sırayla gelen farklı şekillerdeki blokları ekrana yerleştirmeye çalışıyorsunuz. Böylece ekranda tetris gibi bir çizgi oluşturup patlatmaya çalışıyorsunuz. Birden çok çizgi oluşturup patlattığınızda ise daha fazla puan alıyorsunuz.

Fakat burada tetris'e oranla çok daha fazla kafa yormanız gerekiyor çünkü blokları daha stratejik biçimde yerleştirmeniz gerekiyor. Eğer stratejik oynamazsanız boş kare kalmıyor ve oyunda yenilmiş oluyorsunuz.

Bununla birlikte oyunda kullanabileceğiniz çeşitli ek güçlendiriciler ve elementler de bulunuyor. Yine canlı renklere sahip grafikleri ile de göz dolduran bir oyun olan Bricks Blocks'u, puzzle seven herkese tavsiye ediyorum.