Butik Deneyimler

Butik Deneyimler

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Butik Deneyimler

Butik Deneyimler, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz harika bir seyahat uygulamasıdır.

Butik Deneyimler, kullanıcılara alternatif turizm hizmeti veren başarılı bir seyahat uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz uygulamada, bir teknede yoga deneyiminden, dağ sırtlarında gurme seferlerine, Akdeniz'in ortasında belirli bir tür balık aramaktan, eğitim ve sağlıkla ilgili benzersiz deneyimlerle karşılaşacaksınız.

Seyahat konusunda fikrini almaya alıştığım bir grup arkadaşım var. Bu fikirlerini güncel tuttukları blogları üzerinden takip ediyorum ve çoğunlukla muhteşem deneyimler yaşıyorum. Butik Deneyimler uygulamasının karşıma çıkması bir tesadüf mü bilmiyorum ama görünce çok etkilendiğimi ifade etmeliyim. Butik kavramını romantik anlamda ele alan ve nitelikli hizmetler sağlamayı amaç edinen bu uygulama, sizlere 5 ila 7 kişilik küçük gruplarla butik deneyimler yaşamaya ikna ediyor. Kısa zamanda ilk deneyimimi de buradan paylaşmayı umut ediyorum.

Eğer eşsiz bir seyahat uygulaması arıyorsanız Butik Deneyimler uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.