Buzz

Buzz

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19,469
  • DOSYA BOYUTU 7.88 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oskari Tammelin

Bilgisayarınızda elektronik müzik yapmak için hem basit kullanımlı hem de ücretsiz olan bu programı indirebilirsiniz.

Buzz programı bilgisayarında müzikler hazırlamak isteyenlerin kullanabilecekleri sentezleme (synthesizer) programlarından bir tanesi ve hem ücretsiz olması hem de kolay kullanılır yapısı sayesinde dikkatleri topluyor. Özellikle her zaman PC'sinde müzik yapmak zorunda olanların ancak artık çok karmaşık programlarla uğraşmaktan sıkılanların kesinlikle denemesi gerektiğine inanıyorum.

Programın temiz arayüzü ile hem elektronik müzik yapmaya yeni başlayanlar hem de uzmanlar kolaylıkla objeler eklemeye başlayabilir, bunları birbirine bağlayabilir ve yaratılan müzik en iyi şeklini alana kadar ayarlar ile deneyler yapabilirler. Step sequencer, dsp efektleri, ekolayzır, distortion, analog gecikmeler, filtreler gibi oldukça çeşitli araçlar barındıran program aynı zamanda tüm bu efekt ve özellikleri mono ve stereo olarak sağlayabiliyor.

Ayrıca modüler yapısı sayesinde generatorlar efektlere bağlanabilir, efektler ise diğer efektlere zincirlenebilirler ve böylece istediğiniz son hali müziklerinize verebilirsiniz. Dubstep yapmak isteyenler için ise maalesef gereken araçlar programda bulunmuyor.