Canlı Sanal Borsa

Canlı Sanal Borsa

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 764
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Murat KILIC

Canlı Sanal Borsa, adından da net olarak anlayacağınız üzere canlı olarak sanal borsa oynama imkanı bulabileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir Android finans uygulamasıdır.c

Borsaya giriş yapmak istiyorsanız fakat hala yeterli bilgiye sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, Canlı Sanal Borsa uygulaması tam size göre. Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak indirebileceği uygulama sayesinde tüm gerçek borsa işlemlerini sanal olarak risk olmadan yapabilir ve kendinizi test edebilirsiniz.

Borsaya gerçek anlamda giriş yapmadan fikir yada görüşlerinizin ne kadar başarılı olacağını sanal olarak herhangi bir riske girmeden deneyebileceğiniz uygulama özellikle amatör borsacılar için oldukça yararlı olacaktır.

Uygulama içerisinde kendi portföyünüzü oluşturarak kapsamlı finansal yönetim sağlayabilirsiniz. Kontrolü kolay bir uygulama olan Canlı Sanal Borsa uygulaması ufak boyutu sayesinde cihazlarınızda fazla yer de kaplamıyor. Uygulama sayesinde hisseleri teker teker yada liste oluşturarak toplu takşip edebiliyorsunuz. Sanal alım-satım işlemleri yaparak işlemlerinizin ne kadar başarılı olacağını görerek tecrübe edinebilir ve daha sonra borsaya gerçekten giriş yapabilirsiniz.

Acemi borsacılara daha çok hitap bir uygulama olmasına rağmen profesyoneller tarafından da kullanılabilecek bir uygulama olan Canlı Sanal Borsa uygulamasını borsa ile ilgilenen tüm Android kullanıcılarına tavsiye ederim.