Cartoon Me

Cartoon Me

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,507
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici cartoonme.dil.so

Cartoon Me ile fotoğraflarınıza karikatür görünümü kazandırabilirsiniz

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Resim Editörleri kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Cartoon Me fotoğraflarınıza karikatür görünümü kazandırmak ve farklı fotoğraf efektleri uygulamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir resim editörüdür.

Oldukça sade ve kolay kullanılabilen bir kullanıcı arayüzüne sahip olan Cartoon Me kullanıcılara temel fotoğraf düzenleme araçlarını da sunmaktadır. Cartoon Me kullanarak fotoğraf boyutlandırma işlemi uygulayabilir ve fotoğraflarınızın dosya boyutunu küçültebilirsiniz. Bunun yanında çalıştığınız fotoğraf üzerinde renk ayarı yapabilmek de mümkündür. Cartoon Me kullanıcılara resim döndürme konusunda da yardımcı oluyor. 

Cartoon Me'nin sunduğu fotoğraf efektleri ile fotoğraflarınıza yağlı boya tablosu görünümü kazandırabilirsiniz. Bu yolla tıpkı sanatsal bir çalışma gibi görünen fotoğraflarınız oldukça hoş bir şekle bürünmektedir. Cartoon Me'nin sahip olduğu bir başka hoş efekt ise pikselleştirme efektidir. Bu filtre ile fotoğrafınıza tıpkı eski bilgisayar oyunlarında olduğu gibi köşeli ve pikselleşmiş bir görünüm kazandırabilirsiniz.Program bu tip filtreler üzerinde ince ayar yapabilmenize de imkan tanıyarak tercihlerinize en uygun fotoğrafı yaratmanıza olanak sağlıyor.