CastleStorm

CastleStorm

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 622
  • DOSYA BOYUTU 367.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZEN Studios Ltd.

CastleStorm ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur

CastleStorm eğer Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletinizde boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz size tavsiye edebileceğimiz farklı bir kule savunma oyunudur.

Ücretsiz olarak Android cihazınıza indirebileceğiniz bir mobil oyun olan CastleStorm strateji öğeleri ile Angry Birds oyunuyla tanıdığımız fizik tabanlı bulmaca oyunu yapısını birleştirmekte. CastleStorm'da kendi kalelerimizi kurabiliyoruz ve oyundaki görevlerde bu kaleyi savunuyoruz. Benzer şekilde düşmanımızın kalesine saldırırken tıpkı Angry Birds'te olduğu gibi kaleye atış yapabiliyoruz ve düşman kalesini yıkmaya çalışıyoruz.

CastleStorm bu yapının yanında aksiyona da yer vermekte. Oyunda birliklerimizi düşman kuvvetleriyle çarpışmak için savaş alanına gönderiyoruz ve birliklerimizi kontrol ederken özel yeteneklerimizi kullanarak düşmanı yenmeye çalışıyoruz.

CastleStorm konsol kalitesinde grafiklere sahip. Oyunda savaşlar kazandıkça silahlarımızı, büyülerimizi ve kahramanlarımızı geliştirebilmekteyiz. Oyunda farklı ülkeleri ve farklı kahramanları yönetebilmekteyiz ve kale editörü yardımıyla kendi kalemizi oluşturabilmekteyiz.

CastleStorm zengin bir içeriğe sahip ve eğlenceli vakit geçirmemizi sağlıyor.