Cheetah Sync

Cheetah Sync

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 215
  • DOSYA BOYUTU 1.07 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JRT Studio LLC

Cheetah Sync, Android cihazınız üzerinde yer alan bir klasörü bilgisayarınız üzerinde yer alan bir klasörle senkronize edebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Günümüzde neredeyse her ay yeni bir akıllı telefonun piyasaya sürüldüğünü düşündüğümüz zaman, birçok kullanıcı için akıllı telefonları üzerinde yer alan verilerin önemli olduğunu söyleyebiliriz. Hatta kullanıcıların büyük bir bölümü akıllı telefonlarını taşınabilir depolama araçları olarak bile kullanmakta. Böyle düşündüğümüz zaman akıllı telefonlarımız üzerinde yer alan verilerin bizler için ne kadar önemli olduğu apaçık ortada.

İşte bu noktada kullanıcıların yardımına koşan bir program olan Cheetah Sync, kullanıcıların akıllı telefonları üzerinde yer alan verileri bilgisayarları üzerinde yer alan bir klasör ile senkronize etmelerine ve yedeklemelerine olanak sağlamaktadır. Program yardımıyla Android cihaz kullanıcıları, kendileri için önemli olan verilerini her zaman güvenli bir şekilde bilgisayarları üzerinde kolayca yedekleyebilirler.

Cheetah Sync Android uygulamasını akıllı telefonunuz üzerine yükledikten sonra, Cheetah Sync masaüst uygulamasını da bilgisayarınıza yükleyerek cihazlarınız arasında iletişim sağlayabilir ve sonrasında akıllı telefonunuz üzerinde yer alan bir klasör ile bilgisayarınız üzerinde yer alan bir klasör arasında kolayca senkronizasyon işlemini sağlayabilirsiniz.

Bluetooth bağlantısı üzerinden iletişim kuran Cheetah Sync'ı kullanabilmeniz için bilgisayarınız üzerinde bir bluetooth aygıtı bulunuyor olması gerekmektedir. Zaten halihazırda bir dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız, bir bluetooth aygıtına sahipsiniz ve sorun yok demektir.

Android cihazlarınız ile bilgisayarınız arasında senkronizasyon işlemini gerçekleştirerek, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde yer alan önemli verileri kolay ve hızlı bir şekilde yedekleyebileceğiniz Cheetah Sync'ı denemenizi öneririm.