Chess Tactics Pro

Chess Tactics Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 308
  • DOSYA BOYUTU 4.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LR Studios

Chess Tactics Pro, verilen satranç bulmacalarını çözerek kendinizi satrançta geliştirebileceğiniz eğlenceli bir Android satranç oyunu.

Chess Tactics Pro, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde satranç bulmacaları çözebilme imkanı sunan eğlenceli ve yararlı bir Android satranç oyunu.

Satranç oynamaktan daha çok öğrenme amaçlı geliştirilen oyunda amacınız satranç bulmcalarını çözmek.

Satranç taktikleri geliştirmenizi ve öğrenmenizi sağlayan oyunda 3 farklı mod bulunuyor. Bu modlar sırasıyla günlük bulmaca çözme, offline bulmaca paketleri çözme ve ilerleme olarak belirtilen rast gele bulmaca çözeceğiniz modlar.

Oyun içerisinde yer alan tüğm satranç bulmacaları özel olarak seçilen hamlelere sahip ve çözebilmeniz için özel hamleleri görmeniz gerekiyor. Oyunda bir seviyeniz bulunuyor ve bu seviyeyi bulmaca çözdükçe arttırabiliyorsunuz. Ayrıca hoşunuza giden bulmacaları işaretleyerek daha sonra tekrar kolayca erişme imkanınız var.

Hem telefon hem de tablet için optimize edilen uygulama satranç bilgisini geliştirmek ve farklı satranç taktikleri öğrenmek isteyen tüm Android mobil cihaz sahipleri tarafından ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. Denemenizde fayda var.