Clash of Queens

Clash of Queens

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 182
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ELEX Wireless

Clash of Queens, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz gerçek zamanlı strateji oyunu.

Clash of Queens, Android cihazlarınızda MMO, RTS veya MMORPG gibi uzun soluklu oynanış sunan oyunlara yer veriyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken bir yapım. Yüksek kalitede detaylı ve animasyonlarla zenginleştirilmiş görselleriyle içerisine çeken oyunda bir yandan krallığımızın gücünü gösterirken, diğer yandan dünya genelinde kraliçe veya şövalye sınıfındaki oyuncularla sohbet edebiliyoruz.

Güçlü bir kraliçe olarak hükmeden biri olmayı mı yoksa cesur bir şövalye olarak dövüşmeyi seçersiniz bilemiyorum ancak gerçek zamanlı strateji oyunlarından keyif alıyorsanız uzun süre ekran başına kilitleneceğinizin garantisi verebilirim. Fazla detay içerdiğinden tablette oynanması gerektiğini düşündüğüm oyunda tarafımızı seçerek global sunucularda krallığımızın gücünü göstermek için savaşıyoruz. Dilersek tek başımıza, dilersek te ittifaklarımızla savaşma şansına sahibiz.

Okçular, güçlü büyücüler, süvariler ve kendi yetiştirdiğimiz ejderhamızdan oluşan yıkılmaz ordumuzla bir yandan kraliçe, şövalye, ejderhalar ve diğer yaratıklara karşı savaşıp düşman kalelerini ele geçirirken diğer yandan büyümemizi sürdürmemiz gereken oyunda teke tek savaşma seçeneği de sunuluyor.