Clockworks

Clockworks

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,671
  • DOSYA BOYUTU 60.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Grigore Andrei

Eğer bilgisayarınızda sizi sesli ve yazılı olarak uyaracak bir alarm programı istiyorsanız Clockworks'ü ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Clockworks programı, bilgisayarınızın başında otururken yapmanız gereken işleri unutmamanız için hazırlanmış olan bir planlama uygulaması ve oldukça başarılı bir şekilde çalışıyor diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan program, belirttiğiniz görevlerin zamanı geldiğinde size sesli ve yazılı olarak mesajlar verebiliyor ve böylece yanlışlıkla herhangi bir işinizi kaçırmamanızı sağlıyor.

Arayüzü oldukça temiz ve kullanışlı şekilde hazırlanan program, alarmlarınızı istediğiniz gibi hazırlamanıza imkan tanıyor ve bu konuda herhangi bir süre ya da sayı kısıtlaması bulunmuyor. Kendi içerisindeki takvim özelliğinden faydalanan ve kronometre gibi ek araçlar da bulunduran program böylece zaman yönetimini etkin hale getirmek isteyenler için oldukça faydalı.

Eğer sık sık yapmanız gereken işleri bilgisayar başındayken unutup gidiyorsanız, programın çoklu alarm ekleme seçeneği sayesinde hepsi için teker teker uyarılarınızı yerleştirebilir ve daha sonrasında hem sesli hem de yazılı alarmlar ile uyarı alabilirsiniz.