Cloudy

Cloudy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 728
  • DOSYA BOYUTU 2.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Top Casual Games

Cloudy, amacınızın kontrol ettiğiniz uçağı bulutlara değdirmeden götürebilmek olduğu eğlenceli ve bağımlılık yapan bir Android bulmaca oyunudur.

Cloudy, Android kullanıcıları için oynadıkça bağımlılık yapan bulmaca oyunlarından bir tanesidir. Oyunda 50 adet birbirinden farklı ve zorlu bölüm sizi bekliyor. Bulmaca oyunlarından beklenildiği üzere bölümler ilerledikçe oyunun zorluğu da artmaktadır. Fakat yine de her yaştan oyuncu oyunu rahatlıkla oynayabilir.

Grafikleri çizgi filmleri andırsada, genel olarak oyunun kalitesine baktığımızda oldukça etkileyici demek yanlış olmaz.

Oyundaki amacınız ise kağıttan yapılmaz uaçağı yönlendirerek zamanında bitiş noktasına ulaştırmaktır. Fakat bunu yapabilmek için ilk olarak doğru bir rota belirlemelisiniz. Oyunun kontrolleri oldukça basit. Rotanızı belirlemek için kontrol noktaları üzerinde parmağınız ile çizim yapabilirsiniz. Daha sonra uçağınız bu rotayı takip edecektir. Oyunda en dikkat etmeniz gereken noktalardan biri ise bulutlar. Uçağınızın bitiş noktasına yapacağı yolculuk boyunca bulutlara değmemesi gerekiyor. Eğer uçağınız bulutlara değerse oyun biter.

Gökyüzündeki yıldızları toplayarak 50 farklı bölümü bitirmeye çalışacağınız Cloudy, oldukça eğlenceli ve ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Android cihazlarınıza indirerek hemen oynamaya başlayabileceğiniz oyunu seveceğinize eminim.