Color Effects

Color Effects

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 77
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Daniel Cota

Color Effects uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizdeki fotoğraflarınızı renk filtreleriyle güzelleştirebilirsiniz.

Color Effects uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak fotoğrafları üzerinde kolayca renk efektleri uygulayabilmelerini sağlayan ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça kolay bir arayüzle birlikte gelen uygulama, her ne kadar çok sayıda işleve sahip olmasa da vadettiği işleri başarıyla gerçekleştirebiliyor ve böylece telefonlarınızda veya tabletlerinizde bulunması gerekenler arasına dahil olabiliyor.

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken galeriniz içerisinden bir fotoğraf seçmek ve bu seçtiğiniz fotoğraf üzerinde filtreleri eklemeye başlamak. Renk filtrelerini uygularken hem bölgesel uygulamalar yapabilmeniz hem de fotoğrafın bütününü renklendirebilmeniz sayesinde yeterince geniş seçeneklerin sunulduğunu belirtmek gerekiyor.

Siyah beyaz, eski fotoğraf, sepia gibi pek çok sık kullanılan filtreyi sunabilen uygulama, böylelikle renk seçimleriniz konusunda tüm gerekenleri barındırıyor. Dilerseniz yakınlaştırma imkanlarından faydalanarak daha ince detayları da keyfinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Tabii ki beğenmediğiniz işlemleri geri almak için kullanabileceğiniz ileri ve geri alma seçenekleri de yine Color Effects'in işinize yarayacak yanları arasında yer alıyor.

Fotoğraf düzenlemelerinizi tamamladıktan sonra tek yapmanız gereken yeni fotoğrafınızı galerinize kaydetmek veya sosyal medya hesaplarınız üzerinden dostlarınızla paylaşmak. Çalışması esnasında internet bağlantısına ihtiyaç duymayan uygulama, elbette paylaşım olanaklarından faydalanmanız için 3G veya WiFi bağlantısı gerektirecektir.