ComGenda

ComGenda

kullanıcı

ComGenda, Windows sürümlerinde kullanabileceğiniz kapsamlı bir kurumsal otomasyon yönetim programıdır.

Windows sürümlerinde kullanılabilen ComGenda programı, kurumsal firmalar ve şirketler için tasarlanmış bir kurumsal yönetim otomasyon sistemidir. ComGenda programında sunulan hizmetler modüller halinde kategorilere ayrılmıştır.

Görevler Modülü kapsamında proje tabanlı görevlendirmeler yapmak mümkün oluyor. Görevlendirmeler ister tek tek ister toplu şekilde yapılabilir. Görevler tanımlandıktan sonra da tamamlanma ve süre bildirimleri alınabilir.

Kişiler Modülü kapsamında ise ComGenda programı çalışanların kişisel bilgilerini birer profil şeklinde saklamanızı sağlar. Görüşmeler Modülü’nde ise ComGenda programına giriş yapabilen tüm kullanıcılar birbirinden randevu talep edebilir. Randevu kabulü ve reddi de yine bu modülden yapılır. Ajanda Modülü’nde ise dilediğiniz aktivitelere sisteme girebilirsiniz.

Araç/Yer Tahsis Modülü’nde ise kurumda yer alan araçların yahut toplantı odası gibi mekanların tahsisi işlemlerini yönetebilirsiniz. Son olarak Bildirim Modülü’nde ise gelen bildirimleri yönetebilirsiniz. Komple bir otomasyon sistemi olan ComGenda şirket ve kurumlar için oldukça kullanışlı bir programdır.