Comodo Disk Encryption

Comodo Disk Encryption

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,969
  • DOSYA BOYUTU 8.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Comodo

Giderek artan veri hırsızlığına karşı koruma sağlamak için farklı güvenlik düzeylerinde diskleri şifreleyen Comodo Disk Encryption ile bilgisayarınız çalınsa bile verilerinize kimse ulaşamayacak.

Bilgisayarınızda gizli kalmasını istediğiniz verileri sakladığınız diskleri şifrelemek için kullanabileceğiniz Comodo Disk Encryption ücretsiz bir yazılım. Program diskleri farklı güvenlik düzeyleri için farklı şekillerde şifreliyor. Bu işlem sayesinde bilgisayarınız çalınsa bile gizli kalması gereken verilerinize veri hırsızları tarafından erişilemiyor.

Comodo Disk Encryption şifrelediği disklerin girişine koyduğu parola ile ekstra güvenlik önlemi alıyor. Gizlilik derecesini artırmak için USB disk doğrulaması yoluyla USB belleğinizi anahtar vazifesinde kullanabiliyorsunuz. Bu doğrulama sonucu ancak bu USB bellek sisteme bağlıyken şifreli diske ulaşılabilir. Güvenlik derecesini en üst düzeye çıkarmak için şifreli diske hem parola ekleyebilir hem de USB bellek ile doğrulama koyabilirsiniz.

Günümüzün en önemli suçlarından olan veri hırsızlığına karşı kendini korumak veya kişisel bilgilerini kendine özel tutarak şifrelemek isteyen tüm kullanıcılar Comodo Disk Encryption'dan yardım alabilir.