Computer File Explorer

Computer File Explorer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 118
  • DOSYA BOYUTU 6.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Byte Mobile

Android cihazlarınızdaki tüm belgelerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve müziklerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Computer File Explorer, Android cihazlarınızdan dosya ve klasörlere erişim sağlayabileceğiniz bir dosya yöneticisi uygulamasıdır. Bilgisayarınıza bağlanarak, tüm dosyalarınızı akıllı telefonlarınızdan yönetebilirsiniz.

Arayüzü tıpkı Windows'u andıran ve cihazınızın depolama alanlarını, Bilgisayarım'daki gibi Yerel Disk, Çıkarılabilir Disk, Sistem gibi gösteren Computer File Explorer ile dahili ve harici depolamadaki tüm verilerinize kolayca ulaşabiliyorsunuz. Birden fazla sekmeyi aynı anda görüntülemeye izin veren uygulama, bu sayede dosya kopyalama, düzenleme gibi işlemleri daha pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Bunun yanı sıra, ağ üzerindeki bilgisayarınızı tanımlayarak erişim sağlayabileceğniz gibi FTP protokolü üzerinden de dosyalarınızı yönetebiliyorsunuz.

Cihazınızdaki tüm dosyaları türüne göre kategorilendirerek (Resimler, Videolar, Müzikler gibi) kolayca erişmenizi sağlayan Computer File Explorer uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir, dosyalarınızı kolayca yönetebilirsiniz.