Copy Bubble

Copy Bubble

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,529
  • DOSYA BOYUTU 1.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Diigo Inc.

Copy Bubble uygulaması ile Android cihazlarınızda kolayca kopyala yapıştır işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Copy Bubble uygulaması, Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz en yaratıcı ve işe yarar uygulamalar arasında yer alıyor. Mobil cihazlarda kopyalama ve yapıştırma işlemlerinin standart işletim sistemi ile biraz zorlu olduğu ortada. Uzun süren kopyalamalardan sonra gidip bunları başka uygulamalara yapıştırmaya çalışmak zaman zaman çile haline gelebiliyor ve bu durumun üstesinden gelmek için hazırlanan Copy Bubble, bir pano yönetimi uygulaması olarak karşımıza çıktı.

Herhangi bir diğer uygulama içerisinde gezinirken direkt olarak saklamak istediğiniz bilgileri kopyalayabilirsiniz ve daha sonra bu kopyalanan veriler otomatik olarak Copy Bubble’ın hafızasına alınacaktır. Hafızaya alınmış olan verileri daha sonra hemen silebilir ya da kalıcı olarak uygulama içerisinde bırakabilirsiniz. Bu sayede hem verilerin organizasyonu hem de hafızaya alınmaları çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Uygulama hem yazıları hem de resim dosyalarını hafızaya alabildiği için araştırmalarınızda büyük bir yardımcı olacağı kesin. Arayüzü neredeyse hiç yer kaplamıyor ve bu sayede Facebook’un sohbet kafalarında olduğu gibi sadece kenarda bir baloncuk ile uygulamayı kullanabiliyorsunuz.

Dosya boyutu olarak da çok az yer kaplayan ve sistem kaynaklarını yormayan uygulama, bu sayede üst düzey olmayan telefonlarda da sorunsuzca çalışmayı başaracaktır.

Panoya kopyaladığınız verileri daha sonra dilerseniz paylaşım butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca kopyalanan yazı ve resimlerin kaynakları, kopyalanma tarihleri gibi bilgiler de uygulamada eksiksiz bir şekilde tutuluyor.