Criminal Case APK

Criminal Case APK

kullanıcı

Criminal Case, Facebook'un en çok oynanan gizli obje oyunu. Bir dizi cinayet vakasını çözmek için hemen indirin. Criminal Case APK ücretsizdir.

Criminal Case APK, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Bulmaca ve macerayı bir araya getiren tarzda oyunlardan birisi olan Criminal Case gerçekten çok eğlenceli diyebilirim. 1 numaralı ücretsiz gizli obje bulmaca oyununu indirin, cinayet davalarını çözmeye başlayın.

Criminal Case APK İndir

Öncelikle iOS cihazlar için çıkmış bir oyun olan Criminal Case çok popülerken sonunda Android cihazlara da geliştirildi. Bulmaca türünde oyunları takip eden pek çok oyuncu da uzun zamandır bunu bekliyor olmalı ki daha yeni çıkmasına rağmen 1 milyona yakın indirmeye sahip oldu.

Criminal Case adından da anlaşılacağı gibi bir suç ve dedektiflik oyunu. Suçları çözmek için bir maceraya çıkacağınız oyunda gizli eşya bulma ve daha farklı mini oyunlar oynayarak suçluları yakalamaya çalışıyorsunuz.

Örneğin suç işlenen yerleri inceliyor, şüphelileri sorguluyor ve kanıtları analiz ederek katilleri yakalamaya çalışıyorsunuz. Eğer dedektiflik yeteneklerinize güveniyorsanız bu oyun ile kendinizi test edebilirsiniz.

Etkileyici grafikleri ve gerçekçi ortamları ile de dikkat çeken oyun pek çok gizemi beraberinde getiriyor. Cinayetleri çözmeye çalışırken aynı zamanda ipuçlarını takip ederek insanların hayatlarındaki gizemleri de çözmeye çalışıyorsunuz.

Arkadaşlarınızla birlikte de oynayabileceğiniz oyun tamamen ücretsiz olmasına rağmen bazı eşyalar parayla satın alınabiliyor. Eğer siz de dedektiflik oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

  • Facebook’ta 100 milyon oyuncu - Criminal Case, her gün 200’den fazla ülkeden milyonlarca oyuncuyu bir araya getiren, bugüne kadarki en çok oynanan suç soruşturma oyunudur. Gizli obje oyunlarına ve suç araştırmalarına düşkün oyuncu topluluğuna katılın.
  • Tüm olay yeri inceleme oyunları için örnek - Her hafta yeni soruşturma ile detaylı ve gerçekçi ortamlarda katilleri durdurmak için ipuçlarına karşı tetike kalın. Criminal Case’de tüm suçları araştırıp çözebilecek misiniz?
  • En iyi gerilim filmlerini aratmayan senaryolar - Criminal Case’de kendinizi polis memuru rolüne kaptırır ve birçok ilgi çekici suç mahalini araştırırsınız. Heyecan verici maceralar dünyasında sürükleyici bir hikayeyi keşfedin.
  • Her yerde oynayın - Criminal Case, Facebook, iPhone, iPad ve Android telefonlarda oynanabilen çok platformlu bir oyundur. İnternet bağlantısı olsun olmasın, istediğiniz cihazda aynı ilerleyişinizle oynayabilirsiniz.