Crocodoc

Crocodoc

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 455
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Crocodoc

Dokümanlar üzerinde notlar alarak ortak çalışma yapmanızı sağlayan Crocodoc hızlı ve pratik bir servis.

Crocodoc, pek çok dokümanı ortak görüntüleme ve yorumlama imkanı veren pratik bir ortak çalışma aracı. Resim, pdf dokümanı, word dokümanı veya bir web sayfasının ekran görüntüsü üzerinde işaretleme yapmak, notlar almak ve çizim yapmak bu servisle mümkün. Kısaca dokümanlara pratik notlar alabiliyorsunuz. Daha da önemlisi servise giriş yaparak başkalarını davet edebiliyorsunuz.

Crocodoc'un en önemli avantajı hızlıca çalışmaya başlayabilmeniz. Davet ettiğiniz kişiler doküman üzerindeki düşüncelerini notlarla sizinle paylaşabiliyor. Doküman açıkken sağ tarafta açılan mesajlaşma ekranıyla kolayca iletişim kurarak notlar üzerinden sonuçlara da varabilirsiniz. Doküman üzerindeki notların kim tarafından, ne zaman alındığı da listeleniyor. Dilerseniz direkt not sahibiyle konuyu tartışabiliyorsunuz.

Ortak çalışma servislerinin giderek önem kazandığı günümüzde Crocodoc pratik bir alternatif sunuyor. Üzerinde notlar aldığınız dokümanları istediğiniz ortamda paylaşabilir hatta embed koduyla site ve bloglara ekleyebilirsiniz.