Cubby

Cubby

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 557
  • DOSYA BOYUTU 4.67 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LogMeIn Inc

Cubby, dosyalarınızı yüklemenize ve istediğiniz yerden kolayca ulaşmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Cubby, dosyalarınızı bulut sunucular üzerine yükleyebileceğiniz ve yüklemiş olduğunuz dosyalara istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşmanıza olanak sağlayan bir bulut dosya depolama servisi senkronizasyon programıdır.

Program özellikle belgelerinizi ve klasörlerinizi paylaşmanıza ve istediğiniz herhangi bir bilgisayar veya akıllı telefon üzerinden dosyalarınıza her an ulaşmanıza olanak sağlayan Dropbox, Box, Yandex.Disk, Google Drive gibi servislere alternatif olarak kullanılabilir.

Popüler uzak masaüstü bağlantısı programı LogMeIn tarafından geliştirilen servis, sadece bu yönüyle bile ne kadar kaliteli ve güvenilir olduğunu birçok kullanıcıya herhangi bir şey söylemeden anlatmış olacaktır.

Dosyalarınızı yüklemek ve diğer kullanıcılarla paylaşmak için tek yapmanız gereken şey, Cubby'nin masaüstü uygulamasını indirdikten sonra bilgisayarınıza kurmak ve kendinize ait kayıtlı bir kullanıcı hesabı oluşturmak. Ardından kendi klasörlerinizi oluşturabilir, dosyalarınızı yükleyebilir ve ortak çalışma arkadaşlarınızla klasör veya dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

Sonuç olarak dosyalarınızı saklayabileceğiniz ve gerektiğinde paylaşabileceğiniz güvenli bir bulut dosya depolama servisine ihtiyaç duyuyorsanız, Cubby'i mutlaka denemenizi öneririm.

Cubby üzerinde kullanıcı hesabı oluşturmak için buraya tıklayınız.