Cyotek Gif Animator

Cyotek Gif Animator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,305
  • DOSYA BOYUTU 3.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cyotek

Cyotek Gif Animator, yerel resim dosyalarınızı düzenleyerek animasyonlu GIF resim dosyaları oluşturabileceğiniz ücretsiz bir resim düzenleme programıdır.

Cyotek Gif Animator, kullanıcıların profesyonel görünümlü GIF resim dosyaları hazırlayabilmeleri için tasarlanmış olan oldukça etkili bir resim düzenleme aracıdır. Aynı zamanda elinizde bulunan GIF dosyaları üzerinde de düzenleme yapmanıza olanak sağlayan program, gerçekten çok kullanışlıdır.

Kullanıcıların çektiği fotoğrafları arka arkaya ekleyerek animasyonlar oluşturması çok yeni bir şey olmasa da Cyotek Gif Animator, sahip olduğu gelişmiş araçlar yardımıyla bunu bir adım öteye taşıyarak kullanıcıların kendi animasyonlarını çok daha kolay bir şekilde hazırlayabilmelerini sağlıyor.

JPG , JPEG , PNG , BMP , TIF , EMF , WMF , JPE , DIB , RLE ve tabii ki GIF gibi en çok bilinen resim formatlarını destekleyen program, elinizde bulunan tüm resim dosyalarını farklı efektler, geçişler ve filtreler yardımıyla kolayca birleştirmenize ve kendi GIF dosyalarınızı hazırlayabilmeniz için size yardımcı oluyor. Aynı zamanda hazırladığınız GIF dosyalarını kaydetmeden önce önizleme yapabilir ve hatalarınız varsa bu hataları düzelttikten sonra kaydedebilirsiniz.

Son olarak gelişmiş kullanıcılar için komut satırı desteği de sunan program, kullanıcıların kendi senaryolarını oluşturmalarına ve kolayca toplu işlem yapmalarına da olanak sağlamaktadır.

Sonuç olarak GIF dosyaları oluşturabileceğiniz ve GIF dosyalarını düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir yazılıma ihtiyacınız varsa Cyotek Gif Animator'ı mutlaka denemelisiniz.