Dalenryder Password Generator

Dalenryder Password Generator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 493
  • DOSYA BOYUTU 3.61 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dalenryder

Bu programı kullanarak hem rastgele şifreler yaratabilir hem de üretilen şifreleri kaydedebilir ve saklayabilirsiniz.

Dalenryder Password Generator uygulaması özellikle günümüzde sık sık karşılaştığımız şifre hazırlama durumlarını kolaylaştırmak için hazırlanmış bir şifre üretme uygulaması. Her bir online servis ya da bilgi depolama için bizlerden kullanıcı adları ve şifreler isteniyor ancak bir süre sonra yaratıcılığımız sona eriyor ve şifre bulabilmek daha da zor hale geliyor.

Program bu görevi sizden alıyor ve yarattığı şifreleri aynı zamanda kendi içerisinde de kayıtlı bir şekilde tutabiliyor. 4 karakter ile 20 karakter arası uzunluğa sahip olan şifreler yaratabilen uygulama, aynı zamanda süper şifre adı verilen bir özelliğe de sahip. Süper şifre sayesinde tam 30 tane karakterden oluşan ve bunları hepsi birbirinden farklı olan özel bir şifre yaratabiliyor ve en güvenli şekilde hesaplarınızda kullanabiliyorsunuz.

Süper şifre içerisinde özel karakterleri ve büyük-küçük harfleri de barındırıyor. Programın dikkate değer bir diğer özelliği ise sadece şifre değil aynı zamanda kullanıcı adları da hazırlayabilmesi. Hem şifre hem de tahmin edilemeyecek bir kullanıcı adı ile hesaplarınız büyük bir güvene kavuşacaktır ve veri kayıplarına karşı daha sıkı bir denetleme mekanizması kurulmuş olacaktır.