DameWare Mini Remote Control

DameWare Mini Remote Control

kullanıcı

Bilgisayarınızın masaüstünü uzaktan çeşitli komutlarla yönetebileceğiniz, veri alışverişinde bulunabileceğiniz bir program.

DameWare Mini Remote Control, fiziksel olarak uzağınızda bulunan bilgisayarlara erişmenizi sağlayan güçlü bir araçtır. Ip'sine erişebildiğiniz her bilgisayara erişmenizi sağlayan program, 128-bit şifreleme özelliği de sağlamaktadır. Bu yönüyle kullanıcılara herhangi bir güvenlik riski oluşturmadan işlemlerini tamamlama fırsatı veriyor.

Programın en büyük özelliklerinden birisi de ister LAN ister WAN üzerinde olsun uzak bilgisayarlara 4-bit siyah beyaz bağlanabilmesidir, bu da performans açısından oldukça gelişmiş bir özelliktir.

Ayrıca bağlandığınız istemcilerinizin arzu ederseniz bağlandığınızın farkına dahi varmamasını sağlamak mümkündür. Mini Remote Control ile uzak bilgisayarın klavye fare hakimiyetini ele almanıza, dosya alışverişi yapabilmenize ve daha birçok etkileşim içerisinde bulunmanıza olanak tanır.

Program aracılığıyla uzaktan eğitim verebilir, bilgisayarlarda meydana gelen sorunları çözebilir, sisteme direkt olarak müdahale edebilirsiniz. Yeni sürümüyle birlikte Vista desteğinin de gelmesi hitap ettiği kullanıcı kesimini genişletmiş bulunmaktadır.