Data Guardian

Data Guardian

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 582
  • DOSYA BOYUTU 11.75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Koingo Software

Bilgisayarınızda kimsenin erişmesini istemediğiniz veriler kaydetmek istiyorsanız Data Guardian yazılımını kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda kimsenin erişmesini istemediğiniz veriler kaydetmek istiyorsanız Data Guardian yazılımını kullanabilirsiniz. Bu yazılım, 448 bit Blowfish şifrelemesiyle güvenli bir veri tabanı uygulamasıdır. Data Guardian ile yapabilecekleriniz sınırsızdır. Örneğin, adres defteri, müşteri veri tabanı, Noel alışveriş listesi, gezi ve parola yöneticisi veri tabanı oluşturabilirsiniz ya da Notepad ve benzeri amaçlar için çoklu veri tabanları yaratabilirsiniz.

Sınırsız kayıt, koleksiyon ve alanlar yaratmasıyla Data Guardian en güvenli verilerinizi saklar. Bu kayıtlara resimler ekleyebilirsiniz. Ayrıca kayıtlarda bulunan telefon numaralarını doğrudan arayabilirsiniz. Bunların yanında herhangi bir düz metin dosyasını sanal olarak alabilir ve onu özel alanlara eşitleyebilirsiniz. Veri tabanlarını senkronize etme niteliği de bulunan bu yazılım uygulama aktivitesini de kaydeder. Hizmetlere otomatik olarak giriş yapabilir, dinamik olarak kullanıcılara özel algoritmalara dayalı parolalar oluşturabilirsiniz.