Date Duration Calculator

Date Duration Calculator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,068
  • DOSYA BOYUTU 0.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Datedurationcalculator

Date Duration Calculator programı sayesinde tarihler arasındaki zamanı kolayca ölçebilir ve zaman birimlerini birbirine dönüştürebilirsiniz.

Date Duration Calculator programı, iki farklı tarih arasında ne kadar süre olduğunu kolayca ölçmenizi sağlayabilen ücretsiz programlardan bir tanesi ve hem doğru sonuçlar vermesi hem de çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olması sayesinde bu konuda karmaşa yaşayan kullanıcıların mutlaka işine yarayacaktır.

Farklı iki tarih arasındaki zamanı tam ve doğru şekilde verebilen program, aynı zamanda zaman birimleri arasındaki dönüşümleri de hemen gerçekleştirebiliyor ve böylece ne kadar dakika, saat, saniye, gün ya da hafta kaldığını hemen görebiliyorsunuz.

Başlangıç ve bitiş tarihlerini direkt olarak takvim üzerinden kolayca seçmek mümkün ve böylece anında sonuçları alabiliyorsunuz. Fakat basit bir program olması amacıyla düzenlendiği için herhangi bir gelişmiş ayara rastlamak mümkün değil.

İçerisinde bir geri sayma aracı da barındıran program, böylece zorlanmadan belli bir zamana kadar otomatik geri sayma işleminin yapılmasına olanak tanıyor ve yarışmalar, geçilmemesi gereken tarihler gibi konularda destek oluyor.

Hem tarih farklarını hesaplama, hem geri sayma hem de zaman birimlerini birbirine dönüştürme konularında oldukça yetenekli bir program olduğu için bilgisayarınızda bulunması gerektiğine inanıyorum.