Desk.com

Desk.com

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 117
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Desk.com

Müşteri ilişkilerinizi en hızlı şekilde yönetebilmek için oldukça cüzi ücretli bu CRM uygulamasını kullanabilirsiniz.

Desk.com işletme sahiplerinin müşteri ilişkilerini yönetebilmek için kullanabilecekleri kullanımı kolay ve hızlı bir web uygulaması. Uygulamanın en güçlü yanlarından bir tanesi hali hazırda Twitter ve Facebook kullanan müşterilerinize hemen bağlanma olanağı sunması ve bunun yanında telefon, e-posta ve diğer klasik metodları kullanmanıza da olanak vermesi.

Uygulamanın öne çıkan bu özelliği, tüm müşterilerinizle tüm platformlarda iletişimde kalırken sadece bir uygulamayı kullanmanızı sağlıyor ve sizin için müşteri ilişkileri yönetimi çok daha rahat hale geliyor. Bu sayede hem verimliliğiniz hem de müşteri ilişkilerinizde ciddi artışlar yakalayabiliyorsunuz. Desk.com'u kullanan işletmelerin müşterileri ile iletişimlerinde sistematik ve organize bir yöntem izlemeleri mümkün hale geliyor.

Desk.com'u kullanmak için herhangi bir bilgi teknolojisi takımı barındırmanıza gerek yok ve kurulumu oldukça kolay olan servisi kendiniz en iyi şekilde yönetebilirsiniz. Bekleyen müşteri taleplerinin yanında yeni açılan müşteri taleplerinizi de hemen görebilir ve hizmetinizin kalitesini daha hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz.