DesktopSnowOK

DesktopSnowOK

kullanıcı

DesktopSnowOK ile masaüstünüze kar yağdırabilirsiniz

DesktopSnowOK masaüstünüze kar tanelerinin güzel görüntülerini eklemenize imkan tanıyan ücretsiz bir kar yağdırma programıdır.

Yılbaşının yaklaştığı şu günlerde hoşunuza gidebilecek bir uygulama olan DesktopSnowOK masaüstünüze yere doğru yavaşça düşen kar tanelerini ekleyen küçük, neredeyse hiç sistem yükü olmayan ve basit kullanılabilen bir programdır. Programın hiçbir yükleme işlemi gerektirmiyor oluşu ve tıkladığınızda direkt olarak çalışabilmesi programınızın sisteminize yük olmasını ve gereksiz kayıt defteri girdileri oluşturmasını engelliyor.

Program oldukça kullanışlı ve basit bir arayüze sahiptir. DesktopSnowOK size ekranınızda görüntülenecek kar tanesi şeklini ve kaplamasını seçebilme imkanı da veriyor. Böylece tercihlerinize uygun olan, size daha hoş görünen kar tanelerinin ekranınızda aşağı doğru süzülmesini izleyebilirsiniz. Bunun yanında kar tanelerinin düşüş hızını, sayısını ve yoğunluğunu ayarlaryabilmenize de imkan tanıyan program bu özellikleri kaydırma çubukları aracıyla kolayca değiştirebilmenize olanak sağlıyor. Eğer kar tanelerinin ekranınızdaki diğer öğelerin önüne geçmesini engellemek isterseniz kar tanelerinin saydam olmasını sağlayabilirsiniz.

DesktopSnowOK dilediğinizde Windows ile birlikte başlayabilecek şekilde ayarlanabilmektedir. Ayrıca programı fare veya klavye hareketlerinde devre dışı kalacak şekilde de yapılandırabiliyorsunuz.