Disney Movies VR

Disney Movies VR

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 582
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Disney

Disney Movies VR, Disney'in sihirli dünyasında yolculuğa çıkaran sanal gerçeklik uygulaması.

Disney Movies VR, adından da tahmin edeceğiniz üzere Disney’in sanal gerçeklik başlığıyla birlikte kullanılabilen uygulaması. HTC Vive gibi sanal gerçeklik başlıklarından birine sahipseniz, çocuğunuzla beraber Disney çizgi filmlerini izleyen de biriyseniz kendiniz deneyebileceğiniz veya çocuğunuzun beğenisine sunabileceğiniz harika bir VR uygulama.

Sanal gerçeklik başlıklarının artmasıyla beraber bu ürünlerle birlikte kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş uygulama ve oyunlar da kendini göstermeye başladı. Disney Movies VR da sanal gerçeklik uyumlu eğlence uygulamalarından biri. Disney çizgi filmlerini takip edenlerin hep o sihirli dünyanın içerisinde olma hayalini gerçeğe dönüştürmek üzere tasarlanan uygulamada aralarında The Jungle Book, Captain Amerika ve Star Wars’un da bulunduğu sevilen Disney filmlerinden sahneler de gösteriliyor.

Disney, Marvel ve Lucasfilm’i de içeren temalı dünyalarda sürükleyici bir gezme deneyimi yaşatan Disney Movies VR’ın minimum sistem gereksinimleri ise şöyle:

Sistem Gereksinimi
İşletim Sistemi: Windows 8/10 64-Bit
İşlemci: Intel i5 4590 (dengi veya daha iyisi)
Bellek: 8 GB 
Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 / AMD R9 290 (dengi veya daha iyisi)
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan