Develop Folder Locker

Develop Folder Locker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,945
  • DOSYA BOYUTU 4.65 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Berk Production - Enis Berk Polat

Kolay kullanım özellikleri ve şeffaf arayüzüyle dikkat çeken Develop Folder Locker ile kişisel dosyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

Develop Folder Locker dosya ve klasör saklamak için geliştirilmiş ücretsiz bir yazılımdır. Kullanıcılar bilgisayarlarında farklı türlerde dosyalar saklamakta. Bu dosyaların gizliliği büyük önem teşkil ediyor. Özellikle birden fazla kullanıcı tarafından kullanılan bilgisayarlarda güvenlik faktörü daha da öne çıkıyor.

Kişisel dosyalarınızı sakladığınız klasörünüzü saklamak için kullanabilecğeiniz Develop Folder Locker basit arayüzüyle dikkat çekiyor. Program amacına yönelik olarak tasarlanmış ve gereksiz herhangi bir ayrıntı barındırmıyor. Bu özelliği ile özellike temel seviye kullanıcılara hitap etmekte. USB Koruması ile size üst düzey güvenlik sağlar. USB'nizi Anahtar gibi kullanabilir, bilgisayarınıza bağlıyken program çalışır, bağlı değilken çalışmaz.

Görevini son derece iyi bir şekilde yerine getiren Develop Folder Locker, üst düzey özellikler arayan kullanıcılara hitap etmeyebilir. Fakat temel seviyedeki kullanıcılar bu programı faydalı bulacaktır. Siz de bilgisayarınızda kişisel dosylarınızı saklıyor ve başkaları tarafından görülmelerini istemiyorsanız Develop Folder Locker'ı denemelisiniz.