Dictionary.

Dictionary.

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 367
  • DOSYA BOYUTU 11.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Farlex, Inc.

Dictionary. internet bağlantımız olmasa dahi kullanabileceğimiz bir sözlük uygulaması.

Dictionary. hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerine indirebileceğimiz bir sözlük uygulaması olarak tanımlanabilir.

Bildiğiniz gibi yabancı ülkelere ziyaretler gerçekleştirdiğimizde her zaman internet bağlantısına sahip olamıyoruz. Hatta bazen uçakta giderken dahi şebekemiz kapalıyken bazı kelimelerin anlamlarına bakmamız gerekiyor. Bu saydıklarımız gibi internetimizin olmadığı durumlarda çevrimdışıyken dahi çalışabilen sözlük uygulamalarına olan ihtiyacımız iyiden iyiye hissediliyor.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bu sözlük uygulamasının en önemli özelliği, kelimelerin karşılıklarını bulmak için internet bağlantısına ihtiyaç duymaması. Bu bakımdan özellikle yabancı ülkelere seyahat düzenleyen kullanıcılar tarafından epey işlevsel ve faydalı bulunacağını düşünüyorum.

Dictionary.'de 13 farklı yabancı dil yer alıyor. Bu diller arasında İspanyolca, Almanca, Çince, Portekizce, Türkçe ve Rusça başta olmak üzere tüm yaygın diller mevcut.

Uygulamanın en önemli özelliği ilginç kelime oyunlarıyla kullanıcıların bilgilerini pekiştirme yoluna gidiyor olması. Bu sayede hem eğlenceli vakit geçiriyor hem de kelime bilgimizi test edebiliyoruz.

Kullanımlarımız esnasında herhangi bir sorun çıkartmayan Dictionary., bu kategoride kullanabileceği kaliteli bir sözlük uygulaması arayanların denemesi gereken yapımlar arasında.