Talking ABC

Talking ABC

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 216
  • DOSYA BOYUTU 345 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jutiful

Talking ABC, çocuklarınızın İngilizce alfabeyi eğlenceli bir şekilde öğrenebilmesini sağlayan son derece yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Talking ABC, çocuklarınızın İngilizce alfabeyi öğrenmesini daha önce hiç bir şekilde olmadığı kadar kolaylaştıran eğlenceli bir iOS uygulamasıdır. Çocuklar için özel olarak hazırlanan uygulama İngilizce alfabe öğrenmeyi hızlandırdığı gibi eğlenceli kılıyor.

Çocuklarınıza renkli seçenekler sunan uygulama onların hiç bir zaman sıkılmadan İngilizce alfabe öğrenmelerini sağlıyor. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra ses efektlerini ve renkleri değiştirebilirsiniz. Yüksek kaliteli animasyonlu grafikler ve etkileyici ses efektleri ile çocuklarınızın öğrendiği harfleri unutmamasını sağlar. Ayrıca çocuklarınız harf dğeişimi yaptıklarında neşeli bir melodi çalar.

Uygulama içerisinde 4 farklı oyun modu bulunmaktadır. Bu modlardan kendi çocuğunuz için en uygun olanını seçerek başlayabilirsiniz. Alfabe ile birlikte düşünme mekanizmalarınında gelişmesini sağlayan Talking ABC, içerisinde birçok animasyon ve bulmaca barındırıyor.

Çocuklarınızın küçük yaşta İngilizceye aşina olmasını ve bu konuda onlara yardımcı olmak istiyorsanız, Talking ABC size bu konuda yardımcı olabilecek en iyi ve eğlenceli uygulamalardan bir tanesi. Çocuklarınızla birlikte onlar uyumadan önce birlikte çalışarak keyifli vakit geçirebilir, aynı zamanda onlarında eğitimine katkıda bulunmuş olursunuz.

iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte kullanabileceğiniz uygulamayı 2.99 $ karşılığında satın alarak kullanmanızı tavsiye ederim.