Digicam Photo Recovery

Digicam Photo Recovery

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 741
  • DOSYA BOYUTU 1.35 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici aliensign software

Digicam Photo Recovery ile silinen fotoğraflarınızı geri getirebilirsiniz

Digicam Photo Recovery kullanıcılara silinen fotoğrafları geri getirme konusunda yardımcı olan bir dosya kurtarma programıdır.

Bilgisayarımızda depoladığımız fotoğraflar farklı nedenlerden ötürü silinebiliyorlar. Kimi zaman yanlış bir hareketle resimlerimizin silinmesine neden olabiliyoruz. Kazara silmelerin haricinde dosya transferi yaparken oluşan hatalar, elektrik kesilmeleri ve sabit disk arızaları fotoğraflarımızın kaybolmasına neden olabiliyor. Bunun yanında bilgisayarımız virüsler tarafından zarar gördüğünde bilgisayarımıza format atmak tek çare olabiliyor ve fotoğraflarımız silinebiliyor.

İşte bu tür durumlarda silinen resimleri kurtarma işlemi için Digicam Photo Recovery'i kullanabilirsiniz. Program sabit disklerinizi tarayarak kaybolmuş fotoğrafları tespit edebiliyor ve belirleyeceğiniz bir klasöre geri getirebiliyor.

Digicam Photo Recovery tespit edilen resim dosyaları için önizlemeler sunmamakta. Bunun yanında silinmiş fotoğrafları arama için filtreleme seçenekleri bulunmuyor ve taranacak formatları belirleyemiyorsunuz. Eğer programın bu eksi yönleri sizin içinö nemli değilse Digicam Photo Recovery ihtiyacınızı karşılayabilir.