Disguise Folders

Disguise Folders

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 362
  • DOSYA BOYUTU 0.04 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Windows Club

Disguise Folders programını kullanarak kolayca bilgisayarınızdaki özel dosyalarınızı yabancılardan gizleyebilirsiniz.

Disguise Folders programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda saklamak istediğiniz dosyalarınızı gizli dosya seçeneğinden çok daha verimli bir şekilde saklamakta kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. Hem kolay kullanılır hem de etkili yapısı nedeniyle şifre koruması gibi çok radikal önlemlere ihtiyaç duymayanlar fakat dosyalarını göz önünden kaldırmak isteyenler programı seveceklerdir.

Program temel olarak dosyalarınızın sistem dosyaları gibi algılanmalarına neden oluyor ve Windows'un sistem dosyalarını gizleme seçeneğini kişisel dosyalarınızı da korumak için kullanabiliyorsunuz. Herhangi bir kurulum gerektirmemesi sayesinde indirdiğiniz gibi kullanmaya başlayabilir ve hemen dosyalarınızı saklayabilirsiniz.

Programın arayüzü dosya işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlayabileceğiniz basit bir yapıda hazırlanmış ve oldukça modern görünüyor. Kullanırken gizlemeyi seçtiğiniz dosyaya tıklandığında, o dosyanın hangi sistem aracına yönelmesi gerektiğini belirliyorsunuz ve böylece başka bir kullanıcı kişisel dosyanıza tıklandığında bir sistem aracıyla karşılaşıyor.

Dilerseniz daha sonra bu kilidi kaldırabilir ve orijinal dosyayı da döndürebilirsiniz. Ancak bilgisayarınızda hangi sistem araçlarının gizli olduğunu bilmeyen birisi dosyalarınıza erişmekte oldukça zorlanacaktır.