DiskGetor Data Recovery Free

DiskGetor Data Recovery Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,069
  • DOSYA BOYUTU 2.61 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DNSSOFT Technology Inc

DiskGetor Data Recovery Free, bilgisayarınız üzerinden yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri getirebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

DiskGetor Data Recovery Free, sabit diskiniz üzerinde yer alan ve yanlışlıkla silmiş olduğunuz dosyaları kurtarabileceğiniz başarılı bir veri kurtarma programıdır.

Yanlışlıkla silmiş olduğunuz dosyalar dışında zarar görmüş, kayıp ve biçimlendirilmiş dosyalarınızı kurtarma şansına da sahipsiniz.

Oldukça sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı da oldukça basit ve kolaydır. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan program ile tek yapmanız gereken; hangi sürücü üzerinde tarama işlemi yapmak istediğinizi seçmek ve tarama işlemi sonunda karşınıza gelen liste üzerinde yer alan dosyalardan hangilerini dönüştürmek istediğinizi seçmektir.

Sabit disk veya bölümler üzerine yeni dosyalar yazılmış veya kopyalanmış olsa bile, DiskGetor Data Recovery Free sizin için daha önce silinen dosyalarınızı hızlı bir şekilde tarayarak bulur.

Yanlışlıkla silmiş olduğunuz dosyalarınızı geti getirmek için ücretsiz bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız DiskGetor Data Recovery Free'i denemenizi öneririm.