DOOORS

DOOORS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 189
  • DOSYA BOYUTU 22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 989Works

DOOORS, Android için harika bir zeka oyunudur.

DOOORS, odalar içerisindeki gizlenmiş öğeleri bularak ve şifreleri çözerek ilerleyebileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Benzer odadan kaçış oyunlarından farklı olarak tek bir oda içerisinde geçen oyun, şifre çözmeyi sevenler için ideal.

Tamamen ücretsiz olan Dooors oyunun temel amacı; tek bir oda içerisindeki tüm gizli öğeleri toplayarak kapıyı açmak. Size verilen ipuçları bölümleri geçmenizde büyük rol oynasa da herşey göründüğü kadar kolay değil. Bölümleri geçmek için kimi zaman mobil cihazınızı sallayacak, kimi zaman yan yatıracak, kimi zaman da ne yapacağınızı şaşıracaksınız.

Oyunun zorluk seviyesinin de çok iyi ayarlandığınız belirteyim. Bazı bölümleri (özellikle oyuna ısınma adımları diye nitelendirebileceğimiz ilk bölümler) kolay bir şekilde geçebilecekken, bazı bölümlerde kafa yormanız gerekecek. Oyunu eğlenceli kılan ise, benzer odadan kaçış türündeki oyunlardaki gibi ekrandan ekrana atlamamanız. Tek bir oda, gizli öğeler ve çözülmesi gereken şifre.

Otomatik kaydetme özelliği bulunan oyunda geçtiğiniz tüm bölümleri seçip bir kere daha oynayabiliyorsunuz. Şifreleri çözerek ilerlediğiniz oyunda 70'den fazla birbirinden zorlu bölüm sizleri bekliyor.