Dots

Dots

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 360
  • DOSYA BOYUTU 30.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Betaworks One

Dots, aynı renkli noktaları birbirine bağlama üzerine kurulmuş son derece eğlenceli ve bağımlılık yapan bir Android bulmaca oyunudur.

Dots, genel anlamda kolay bir yapıya ve oynanışa sahip olan ücretsiz bir Android bulmaca oyunudur. Sade ve modern olarak tasarlanan bu oyundaki amacınız aynı renkli noktaları birbirlerine bağlamak. Tabi bunu yapabilmek için 60 saniye süreniz bulunuyor. Bu süre içerisinde en çok puanı alabilmek için olabildiğince çok noktayı birbirine bağlamalısınız.

Oyun içerisinde Twitter ve Facebook hesaplarınıza bağlanarak arkadaşlarınız ile kıyasıya bir puan yarışına girebilirsiniz. Sınırsız, zaman limitsiz ve karışık gibi farklı oyun modlarına sahip olan Dots oyununda zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayabilirsiniz. Oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak onlarla karşılıklı olarak da yarışabilirsiniz.

Kazandığınız her nokta ile daha sonra ekstra güçlendirme yetenekleri alabiliyorsunuz. Güçlendirme yetenekleri doğru olarak kullanıldığında oyunda büyük avantaj sağlamaktadır. Oyunda tahtasında tüm noktaları silme yada süreyi uzatma gibi özellikler oldukça işinize yarayabilir.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve bağımlılkık yapan ücretsiz bir bulmaca oyunu arıyorsanız, Dots'u mutlaka denemenizi tavsiye ederim.