Drag'n'Crypt ULTRA

Drag'n'Crypt ULTRA

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 913
  • DOSYA BOYUTU 0.59 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hans-Joachim Schlingensief

Bilgisayarınızdaki dosyaları şifreleyerek onları en güvenli şekilde tutmak ve izinsiz kişilerden korumak bu dosya şifreleme programını kullanabilirsiniz.

Drag'n'Crypt ULTRA programı, bilgisayarınızda bulunan verilerin izinsiz kişiler tarafından ele geçirilmesini ve görülmesini engellemek için hazırlanmış ücretsiz ve kullanımı pek de zor olmayan programlardan bir tanesi. Dosya şifreleme özelliği sayesinde onları en iyi şekilde koruyor ve böylece sizin kullanıcı hesabınızdan giriş yapanların kişisel dosyalarınıza erişim sağlamasını engelliyor.

Güvenli olarak addedilen Twofish kodlama algoritmasını kullanan program, böylece şifrenin kırılması ihtimalini de oldukça düşürüyor. Hem çok hızlı çalışan hem de ücretsiz olan programda reklam ya da adware, spyware gibi rahatsız edici olabilecek ek yazılımlar da yer almıyor.

Drag'n'Crypt ULTRA'yı kullanarak şifrelediğiniz döküman ve diğer dosyalarınız sadece programı kullanarak açılabildiği için şifreleme işlemlerini yaptıktan sonra programı silmemelisiniz. Sık sık veri kayıpları yaşayan kullanıcıların beğenerek kullanacaklarını ve iş yahut özel hayatları için gerekli dosyaları güvenle şifreleyecekleri kesin.

Şifreler büyük-küçük harflere duyarlı olduğu için klavyenizde hangi modun aktif olduğunu kontrol ederek şifrenizi girmeniz sizin yararınıza olacaktır. Fark etmeden gireceğiniz büyük harfler daha sonra dosyalarınızı açmaya çalışırken sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir.