DrawingTime

DrawingTime

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 130
  • DOSYA BOYUTU 37.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HalfPen LLC.

iPad cihazınızla çocuğunuzun çizimler yapabilmesi ve hayalgücünü geliştirebilmesi için kullanabileceğiniz bir uygulama.

DrawingTime uygulaması iPad'ler için hazırlanmış ve çocukların bir yandan eğlenip bir yandan da yeteneklerini geliştirebilecekleri bir çizim uygulaması. Benzer pek çok uygulama arasından özellikle çizim hissini gerçekmiş gibi verebilmesi ve kağıt kullanıyormuşçasına çizim yapılabilmesi sayesinde öne çıkıyor. Çocuğunuzun hayal gücünü istediği gibi kullanabileceği uygulama oyunlar yerine daha fazla gelişim şansı sunması sayesinde çok daha faydalı.

İçerisindeki çizim kitapları açık ve kolay kullanılır şekilde hazırlanmış ve açılma ile kapanma efektleri etkileyici bir şekilde düzenlenmiş. İçerisinde kuru boya kalemlerinden tutun da etiket ve fırçalara kadar onlarca farklı boyama aracı bulundurması sayesinde aklınıza gelen her şeyi çizebiliyorsunuz. Boyama kitapları sayesinde çocuğunuzun nasıl hayvanlar, çiçekler ve diğer eşyalar çizebileceğini öğrenmesi çok kolay hale geliyor.

Yanlış yapılan işlemler için geri alma ve ileri alma butonları yer alıyor ve böylece hatalar hemen düzeltilebiliyor. Hazırlanan çizimler hemen yazdırılmaya hazır halde oluyorlar ve dilerseniz sosyal ağ hesaplarınızdan da anında paylaşabiliyorsunuz.