Drive Hider

Drive Hider

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,097
  • DOSYA BOYUTU 1.37 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HS Technologies

Bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri gizlemek ve şifrelemek için bu ücretsiz ve gelişmiş güvenlik uygulamasını kullanabilirsiniz.

Drive Hider uygulaması bilgisayarınızda bulunan disk sürücülerini güvenle gizlemek ve yanlış ellere geçmesini engellemek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve küçük bir program. Programın gizleyebildiği sürücüler arasında tüm yerel sürücüler ve ağ sürücüleri yer alıyor. Hard diskler, disket sürücüler, cd sürücüler, USB sürücüler gibi çeşitli sürücü kategorilerinin hepsinde gizleme işlemi yapabilir ve sizden başkasının erişememesini sağlayabilirsiniz.

Gizlediğiz sürücülere sadece sizin belirlediğiniz şifreler ile giriş yapılabiliyor ve böylece ne Bilgisayarım menüsünde ne de Dosya Gezgini'nin herhangi bir kısmında sürücüleriniz görüntülenemiyor. Anında yeniden başlatma, diğer bilgisayarlarda kullanmak için kayıt defteri girdilerinin export edilmesi gibi ek özelliklere de sahip olan programın arayüzü de bir o kadar anlaşılır ve kolay.

Temel olarak önemli dosyalar üzerinde çalışanların ve ağ yöneticilerinin kullanmayı sevecekleri bir program olduğuna inanıyorum ve güvenliğini garanti altına almak isteyenler sürücülerinden iz bırakmamak için programı indirmeliler.