Düğün Salonu Rezervasyon Programı

Düğün Salonu Rezervasyon Programı

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,035
  • DOSYA BOYUTU 11.08 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sezginer Yazılım

Düğün Salonu Rezervasyon Programı ile düğün salonunuzdaki etkinlikleri doğru bir şekilde planlayabilirsiniz

Düğün Salonu Rezervasyon Programı bir düğün salonunun bütün ihtiyaçları göz önünde tutularak geliştirilmiş olan bir rezervasyon yazılımıdır.

Düğün salonlarında düzenlenen düğünler, nişanlar, sünnetler, toplantılar ve özel organizasyon gibi etkinlikler için genel olarak daha önceden tarih alınır ve hazırlıklar yapılır. Bu etkinlik tarihlerini kaydetmek ve hatırlamak bir düğün salonu işletmesi için en büyük önceliklerden biridir. Eğer düzenli bir kayıt sistemi kullanılmazsa etkinlikler unutulabilir, farklı etkinlikler aynı gün ve saatlerde çakışabilir ve geri dönülemez zararlar oluşur. İşte bu gibi durumları önlemek amacıyla Düğün Salonu Rezervasyon Programı geliştirilmiştir.

Düğün Salonu Rezervasyon Programı ile kullanıcılar işlettikleri salonlar için rezervasyon kayıtları açabiliyorlar ve bütün kayıtlara tek bir yerden erişebiliyorlar. Yazılım içerisinde raporlama modülü de yer almakta. Bu modül sayesinde rezervasyonlarınızı ve rezervasyonlarınızla ilgili cari dökümanlarımızı kolayca raporlar haline dönüştürebiliyorsunuz. Kasa modülü ise giderlerinizi dönem bazlı olarak takip etmenizi sağlıyor.

Not: Programın demo sürümünü çalıştırmak için gerekli olan şifre 123456'dır.