dUninstaller

dUninstaller

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 959
  • DOSYA BOYUTU 0.95 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Foolish IT

dUninstaller ile kaldırmakta güçlük çektiğiniz programları kolayca kaldırabilirsiniz

dUninstaller kullanıcılara istenmeyen programları kaldırma konusunda yardımcı olan ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir program kaldırma yazılımıdır.

Windows'un dahili program kaldırma arayüzü normalde bize yeterli olmaktadır. Fakat bilgisayarımız kötü amaçlı yazılımlar ve virüsler tarafından saldırıya uğradığında bu program kaldırma arayüzünde problem yaşıyabiliyoruz. Bu virüs ve kötü amaçlı yazılımlar birçok denetim masası öğesine erişimi kısıtlayabiliyor. Windows program kaldırma aracı ise bu hedeflerin öncelik sahibi olanlarından.

İşte bu tip durumlarda dUninstaller gibi alternatif bir program kaldırma aracı kullanarak normalde erişemediğimiz program kaldırma arayüzünün yerine farklı bir arayüz kullanarak ihtiyacımızı karşılayabiliriz. dUninstaller bize sistemimizde yüklü olan yazılımları detayları ile birlikte listelemektedir ve dilediğimizi kaldırmamıza imkan tanımaktadır.

dUninstaller'ın en güzel yönlerinden biri kurulum gerektirmeyen bir program olmasıdır. dUninstaller bu özelliği sayesinde sisteminizde gereksiz kayıt defteri girdileri oluşturarak kayıt defterinizi şişirmiyor ve bilgisayarınızı yavaşlatmıyor. Ayrıcı dUninstaller'ın kurulum gerektirmemesi onu taşınabilir bir program yapıyor. dUninstaller'ı USB bellekleriniz gibi taşınabilir depolama araçlarına kopyalayarak dilediğiniz bilgisayarda kurlum yapmadan kullanabilirsiniz.