DWG Repair Toolbox

DWG Repair Toolbox

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 708
  • DOSYA BOYUTU 3.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Repair Toolbox

DWG Repair Toolbox ile DWG dosyalarınızı onarabilmeniz mümkün

DWG Repair Toolbox eğer AutoCAD yazılımını kullanıyorsanız ve bu yazılım tarafından oluşturulan DWG formatındaki dosyalar ile ilgili sıkıntı yaşıyorsanız işinize yarayabilecek bir DWG onarma programı.

Kullanım kolaylığı temel alınarak geliştirilmiş bir yazılım olan DWG Repair Toolbox temel olarak AutoCAD tarafından hatalı olarka oluşturulan DWG dosyalarını analiz ederek bu dosyaları onarabiliyor. Program ile DWG kurtarma işini çok kısa bir süre içerisinde halledebilmeniz mümkün.

AutoCAD'in 2000, 2000i, 2002, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012 ve daha üst versiyonlarını destekleyen program ile DWG dosyalarınızı onarabilmek için yapmanız gereken şey bilgisayarınızdaki DWG dosyalarının yerini program içindeki dosya gezgini aracılığıyla belirlemek. Sonrasında ise program dosyayı analiz ediyor ve hasar görmüş DWG dosyasının versiyonunu belirliyor. Bu adımdan sonra onarım işleminin nasıl yapılacağını siz de belirleyebiliyorsunuz. Program onarım başarımını geliştirebilmenizi veya onarım hızını artırabilmenizi mümkün kılmakta.

DWG Repair Toolbox ile tamir edilen veriler AutoCAD üzerine aktarılabilmekte. Eğer sisteminizde farklı AutoCAD versiyonları bulunuyorsa DWG Repair Toolbox onardığınız dosyayı hangi versiyona aktaracağınızı belirlemenize izin vermekte.

DWG Repair Toolbox 2 boyutlu ve 3 boyutlu çizimler üzerinde onarım işlemi yapabilmekte.