EaseUS MobiSaver

EaseUS MobiSaver

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 986
  • DOSYA BOYUTU 60.12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EASEUS

EaseUS MobiSaver, bilgisayarınız üzerinden iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızda kaybettiğiniz verilerinizi kurtarmanızı sağlayan faydalı ve etkileyici bir yazılımdır.

iOS cihazlarınızı kullanırken kimi zaman başınıza kazalar gelebilir ve sizin için önem taşıyan veya özel verilerinizi kaybedbilirsiniz. Bu işlem kimi zaman yanlışlıkla silme ile kimi zaman ise sistemsel bir arıza nedeniyle olabilir. Eğer böle bir durumla karşılaşırsanız EaseUS MobiSaver, verilerinizi geri getirmenizde yardımcı olabilecek başarılı bir programdır.

Programın amacı kaybolan verilerinizi geri getirmek. Yanlışlıkla sildiğiniz yada kaybolan tüm verilerinizi kolayca bularak geri getirmenizi sağlayan programın 2 farklı çalışma türü bulunuyor. Bir tanesi direk olarak iOS cihazınızdan kurtarma. Diğeri ise iTunes yedek dosyalarından kurtarma.

Kullanımı kolay, güvenilir ve hızlı olan programı kullanmak için yapmanız gereken ilk olarak tarama işlemi başlatıp kaybolan verilerinizi tespit etmek. Tarama işleminen sonra karşınıza çıkan sonuçlar arasından kaybolan verilerinizi seçerek önizleme yapabilirsiniz. Önizleme sonucu kaybettiğiniz dosyayı bulduğunuza emin olduğunuzda geri getirme işlemini başlatabilirsiniz.

Müzik, video, belge, mesaj, rehber kaydının da içerisinde olduğu 12 farklı tür dosyayı geri getirip kurtarabilen program, kimi zaman bizim için çok önemli dosyaları kaybettiğimizde çok işe yarayabiliyor.

iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarını destekleyen program bu cihazlar dışında neredeyse tüm depolama cihazları üzerinde kaybolan verilerinizi de kurtarabiliyor.

Sizde iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerindeki önemli verilerinizi yanlışlık sildiyseniz veya herhangi bir sebepten ötürü kaybettiyseniz programın deneme sürümünü ücretsiz olarak indirerek deneyebilirsiniz.