EassosRecovery Free

EassosRecovery Free

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,330
  • DOSYA BOYUTU 16.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eassos Ltd

EassosRecovery Free ile silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

EassosRecovery Free kullanıcılara silinen dosyaları geri getirme konusunda yardımcı olan bir dosya kurtarma programıdır. 

Bilgisayarımızda depoladığımız dosyalar kimi zaman istenmeyen sebeplerden ötürü silinebilmekte, kaybolabilmektedir. Yanlışlıkla sildiğimiz dosyaların haricinde elektirik kesintileri, format atma, disk arızası gibi sebeplerden ötürü önemli ve hassas dosyalarımız silinebilmektedir. Bu gibi durumlarda bu dosyaları kurtarabilmek bu iş için özel olarak geliştirilmiş bir dosya kurtarma programı ile mümkündür.

Bu tip bir silinen dosyaları kurtarma yazılımı olan EassosRecovery Free bize kazara veya isteğimiz dışı silinen dosyaları geri getirebilme imkanı sunuyor. Fat 12/16/32, NTFS, EXT3 dosya sistemlerini destekleyen EassosRecovery Free aracılığıyla geri dönüşüm kutuusndan silinmiş dosyaları geri getirebiliyoruz. Program bunun yanında harici diskten silinen dosyaları geri getirme ve hafıza kartındna dosya kurtarma olanağı da sağlıyor. Bu tip harici medyaların çalışma şekli düşünüldüğünde bu özellik oldukça kullanışlı olmaktadır; çünkü harici belleklerden silinen dosyalar geri dönüşüm kutusuna gönderilmemekte ve direkt olarak iz bırakmadan silinmektedir.

Sihirbaz şeklinde bir dosya kurtarma arayüzüne sahip olan EassosRecovery Free size dosya kurtarma işlemi süresince adım adım eşlik etmektedir. Program kurtarılacak dosya türleriini filtrelemenize de imkan tanır. Bu sayede aradığınız dosyaya daha rahat erişebilmektesiniz.