EassosRecovery

EassosRecovery

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,056
  • DOSYA BOYUTU 16.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eassos Ltd

EassosRecovery ile silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz

EassosRecovery silinen dosyaları geri getirme konusunda kullanıcılara yardımcı olan bir dosya kurtarma programıdır.

Kimi zaman bilgisayarımızda işlem yaparken istediğimiz dışında önemli dosyalarımız silinebilmektedir. Boş bıraktığımız bilgisayarımızın klavyesi üzerinde gezinen kedimiz veya köpeğimiz saatler harcayarak oluşturduğumuz ofis dökümanlarımızı sildiğinde bu çalışmaları yeni baştan oluşturmaya çalışmak bizim için işimizden geri kalmamız anlamına gelebilir. Bunun yanında cep telefonumuzun, fotoğraf makinemizin veya tabletimizin hafıza kartından özel fotoğraflarımız silindiğinde büyük üzüntü duyarız.

İşte bu gibi durumlarda bize yardımcı olabilecek, zaman kaybımızı ve önemli anlarımızı yakaladığımız dosyaları kurtarabilecek EassosRecovery gibi bir dosya kurtarma programı kullanabiliriz. EassosRecovery sayesinde geri dönüşüm kutusundan silinmiş, kazara silinmiş, sistem çökmesi sonucu kaybolmuş, virüs tarafından zarar görmüş veya disk formatlaması sonucu silinmiş dosyaları kurtarabilmekteyiz. Program hafıza kartından dosya kurtarma ve harici belleklerden dosya kurtarma gibi kullanışlı özellikleriyle üzerinde dosya sildiğinizde geri dönüşüm kutusuna gönderilmeyen harici bellek ve hafıza kartlarından dosya kurtarabilmektedir.

EassosRecovery kaybolmuş disk bölümlerini geri getirmenize de yardımcı oluyor. Bu geri getirme işlemi sırasında gerçek zamanlı olarak bu kayıp disk bölümünün içerisindeki dosyaları görüntüleyerek işlem yaptığınız disk bölümünün aradığınız disk bölümü olup olmadığını denetleyebilirsiniz.

FAT12, FAT14, FAT32, NTFS dosya sistemlerini destekleyen EassosRecovery sanal diskleri de desteklemektedir.

EassosRecovery