Easy Photo Effects

Easy Photo Effects

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 36,833
  • DOSYA BOYUTU 0.38 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jacco Mintjes

Easy Photo Effects ile fotoğraflarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz

Easy Photo Effects fotoğraflarınıza farklı bir görünüm kazandırma amacı ile kullanabileceğiniz pratik bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Easy Photo Effects bu işlemleri kolayca gerçekleştirmenize yardımcı olacak temiz bir arayüze sahiptir. Sürükle-bırak yöntemi ve dosya gezgini aracılığıyla programın işleyeceği fotoğrafları belirleyebilmeniz mümkündür.

Easy Photo Effects temel fotoğraf düzenleme araçlarına sahiptir. Fotoğraf boyutlandırma aracı sayesinde resimlerinizi farklı ölçülere göre küçültebilir veya büyütebilirsiniz. Fotoğraf döndürme aracı ile fotoğraflarınızı sağa, sola çevirebilir, başaşağı çekilmiş fotoğrafları normal hale getirebilirsiniz.
Easy Photo Effects temel fotoğraf düzenleme araçlarının dışında sunduğu fotoğraf efekti seçenekleri ile sıradan olmaktan kurtulmaktadır. Bu fotoğraf efektleri ile fotoğraflarınızı siyah-beyaz veya sepia yapabilir, parlaklık ve karşıtlık gibi renk değerlerini değiştirebilirsiniz.

Easy Photo Effects yaptığınız değişiklikleri geri alabilmenize de imkan verir. Program bütün bu özellikleri ücretsiz olarak sunmaktadır.